Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Logo
kk: Логотип

en: Language code
kk: Тілдің коды
