Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Logo
oc: Lògo

en: Address
oc: Adreça

en: Order
oc: Òrdre

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
