Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Order
ps: اوډون
