Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Created
gl: Creado

en: Logo
gl: Logotipo

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Address
gl: Enderezo

en: Order
gl: Orde

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Upload logo
gl: Subir o logotipo
