Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Logo
is: Táknmynd

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Address
is: Heimilisfang

en: Order
is: Pöntun

en: City
is: Borg

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
