Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
