Gmap Store Locator (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Address
sk: Adresa

en: Order
sk: Poradie

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Upload logo
sk: Nahrať logo
