Gmap Store Locator (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Language code
ug: تىل كودى
