Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Logo
ar: الشعار

en: Address
ar: العنوان

en: Order
ar: الترتيب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Upload logo
ar: ارفع الشعار

en: UUID
ar: المعرف UUID
