Google - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Logo
ro: Siglă

en: Address
ro: Adresă

en: Order
ro: Comandă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
