Google - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Created
sv: Skapad

en: Logo
sv: Logotyp

en: Click here
sv: Klicka här

en: Address
sv: Adress

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Order
sv: Ordning

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Upload logo
sv: Ladda upp logga

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
