Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Order
el: Σειρά

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
