Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Address
hr: Adresa

en: Order
hr: Redoslijed

en: Language code
hr: Kôd jezika
