Gmap Store Locator (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Order
vi: Thứ tự

en: City
vi: Thành phố

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
