Google - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Logo
bn: লোগো

en: Order
bn: ক্রম

en: Language code
bn: ভাষা কোড
