Google - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Created
et: Loodud

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Address
et: Aadress

en: Order
et: Järjestus

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Changed
et: Muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
