Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Values
ar: قيم

en: About
ar: حول
