Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Values
lv: Vērtības

en: About
lv: Par
