Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Values
fa: مقادیر

en: About
fa: درباره
