Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Values
sv: Värden

en: About
sv: Om
