Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Values
az: Qiymətlər

en: About
az: Haqqında
