Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Values
et: Väärtused

en: About
et: Programmist
