Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Values
eu: Balioak

en: About
eu: (r)i buruz
