Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Values
gl: Valores

en: About
gl: Información
