Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Values
hu: Értékek

en: About
hu: Leírás
