Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Values
pl: Wartości

en: About
pl: O stronie
