Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: About
ta: பற்றி
