Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Values
tr: Değerler

en: About
tr: Hakkında
