Group Node Field (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Values
vi: Giá trị

en: About
vi: Giới thiệu
