Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Statistics
af: Statistieke

en: Color
af: Kleur
