Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Color
am: ቀለም
