Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Statistics
az: Statistika

en: Color
az: Rəng

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
