Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: Statistics
bg: Статистики

en: Color
bg: Цвят
