Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Color
bn: রং
