Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Color
bs: Boja
