Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Format
cs: Formát

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Paths
cs: Cesty

en: Color
cs: Barvy

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?
