Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Statistics
de: Statistiken

en: Paths
de: Pfade

en: Color
de: Farbe

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?
