Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: Statistics
hr: Statistike

en: Paths
hr: Putanje

en: Color
hr: Boja

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
