Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Format
hu: Formátum

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Color
hu: Szín

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: User Role Tracking
hu: Szerepkör követése
