Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Color
km: ពណ៌
