Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Format
lv: Formāts

en: Statistics
lv: Statistika

en: Color
lv: Krāsa

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
