Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Paths
oc: Camins
