Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ
