Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Color
ps: رنګ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
