Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Format
pt: Formato

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Paths
pt: Caminhos

en: Color
pt: Cor

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?
