Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta
