Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Format
sl: Oblika

en: Statistics
sl: Statistika

en: Color
sl: Barva
