Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Format
tr: Biçim

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Paths
tr: Yollar

en: Color
tr: Renk

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?
