Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Format
cy: Fformat

en: Path
cy: Llwybr

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Color
cy: Lliw
