Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Statistics
et: Statistika

en: Paths
et: Asukohad

en: Color
et: Värv

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
